Aktuality Napísali nám

Obrazový spravodajský magazín mesta Sobrance

Panoráma mesta Sobrance Je projekt výroby a vysielania obrazového spravodajského magazínu o živote a aktuálnom dianí v meste s názvom "SOBRANSKÝ MAGAZÍN". Jeho cieľom je zvýšiť záujem občanov o verejné dianie a posilniť úroveň transparentnosti v rámci činnosti miestnej samosprávy. Magazín je zároveň jednou z najefektívnejších foriem mediálnej komunikácie samosprávy s občanmi. Projekt vznikol z iniciatívy mestského úradu v rámci budovanej viacúčelovej optickej siete firmy LEKOS. Keďže výroba kvalitného audiovizuálneho obsahu je nielen technicky, ale aj finančne náročná, projekt funguje s výrazným príspevkom firmy LEKOS.

Zastupiteľstvo Magazín dostáva do povedomia obyvateľov mesta aktivity a kompetencie mestského úradu, jeho organizácií, podujatí, prináša informácie o strategických projektoch a rokovaniach mestského zastupiteľstva. Magazín tiež poskytuje pravidelný priestor poslancom mestského zastupiteľstva, aby ponúkol a priblížil obraz práce volených predstaviteľov mesta.


Obsah magazínu môžu ovplyvniť aj diváci. Svoje nápady a postrehy na spracovanie príspevkov, je možné zaslať na adresu redakcie: