Aktuality Napísali nám

Napísali nám

Gabriela K. (26.05.2016)

Gratulujem k stému vydaniu Sobranského magazínu. Robíte to vynikajúco. Veľká vďaka.

Juraj Š. (08.09.2015)

Lepšia televízia ako michalovská.

Gabriela S. (14.7.2015)

Happy birthday Sobranský magazín. A veľké ďakujem všetkým, ktorí nám prinášate zaujímavé reportáže. Veľa úspechov do ďalších rokov.

Emília V. (06.10.2014)

Ďakujem pekne, že môžem sledovať úžasné vysielanie zo svojho rodného mesta. Prajem vám veľa krásnych a pozitívnych relácií a ďakujem, že ste a takto nám približujete rodný náš kraj, zo všetkých najkrajší...Veľká vďaka.

Anna S. (01.10.2014)

Ďakujem krásne, je to skutočne super magazín, žijeme v zahraničí a pozrieť si takýto magazín z mestečka, ktoré nám prirástlo k srdcu, je to úžasné. Pozdravujeme...

Jana S. (01.10.2014)

...o špeciále zo Sobranského jarmoku
Krásne urobený shot nielen tento, som rada, že sa cez vás môžem dozvedieť o všetkých krásnych podujatiach, ktoré Sobrance ponúkajú, aj keď sme ďaleko vo svete, vďaka vám môžeme vidieť úspechy tohto malého, krásneho mestečka.

Leo P. (01.10.2014)

Veľmi zaujímavý magazín, ďakujem, z východu poznám dobre len Humenné okrem KE a PO, zdá sa mi, že Sobrance sa pomaly stávajú významným regionálnym centrom, TV je na vysokej úrovni rovnakom ako pán primátor.

Leo P. (23.09.2014)

Pozrel som prvé tri časti, ste fakt dobrí, pozriem aj zvyšok - Sobrance som doteraz vnímal len ako cestu z Košíc do Humenného, to je škoda, napravíme to.

Andrea K. (24.09.2014)

Zdravím Televíziu Sobrance. Veľmi sa teším, že niečo také vzniklo a veľmi Vám fandím. Som rodená Sobrančanka 13 rokov žijúca v Košiciach, ale na Sobrance som nezanevrela a vždy sa tam rada vraciam. Posledny príspevok Sobransky magazín 13. vydanie je veľmi vydarený a už sa teším aj na ten nasledujúci, ktorý bude aj o sobranskom jarmoku, na ktorý každý rok chodievam a považujem za top akciu, ktorá sa v Sobranciach organizuje.

Jaroslav M. (18.9.2014)

Konečne dobrý nápad, že Sobrance majú svoju tv, ja žijem veľa rokov v usa a strašne sa teším na to keď niečo vidím z rodného kraja, veľmi ma to teší len tak ďalej primátor veľká vďaka.

Gabriela S. (23.07.2014)

Zdravím chcem sa vám poďakovať za správy . Strašne sa teším nebola som doma už 17 rokov a preto som veľmi rada za to, že si môžem pozrieť aktuálne novinky zo Sobraniec. Sa teším na ďalšie vaše reportáže . Veľká vďaka.

Katka K. (23.07.2014)

Veľmi ma teší, že tie Sobrance začínajú konečne trochu ožívať... Bolo to už hrozné..... Ďakujem a dúfam, že to bude stále lepšie a lepšie. Ešte dať do poriadku Morské oko a bude to celkom o.k.

Eva Č. (05.07.2014)

Super!!! Veľmi sa teším, že ste zrealizovali tento projekt, novinky a dianie v rodných Sobranciach budem mať z prvej ruky a na profesionálnej úrovni. Ďakujem realizátorom.

Andy (05.07.2014)

Ako musím byť objektívna..... ale je to naozaj na oveľa lepšej úrovní ako sa zdá.

Páči sa Vám Sobranský magazín? Napíšte nám aj Vy svoj názor na adresu tv@sobrance.tv
Ďakujeme.