Aktuality Napísali nám
Archív156. VYDANIE

(20.06.2017)

Ako vyzerá spolupráca našich najdôležitejších policajných a záchranárskych zložiek, aké technické vybavenie či vozidlá pri svojich zásahoch využívajú, ako poskytnúť základnú prvú pomoc, či aké sú najdôležitejšie pravidlá cestnej premávky, ktoré by mali ovládať aj jej najmenší účastníci...aj to sme sa dozvedeli počas 2. ročníka záchranárskeho dňa.
Napínavý SOS deň v Sobranciach, jeho priebeh a reakcie zúčastnených Vás pozývame sledovať v nasledujúcich chvíľach...

155. VYDANIE

(13.06.2017)

Na Slovensku sa už pomaly, ale isto zvolebnieva. Na jeseň tohto roka nás čakajú voľby do vyšších územných celkov. Pozrieme sa bližšie na to, čo tieto voľby pre región znamenajú.
Prezentovať mesto i celý región, spoznať iné kraje a načerpať inšpirácie, ktoré možno aplikovať aj u nás doma. Aj to bolo úlohou poslancov mestského zastupiteľstva v Sobranciach, ktorí nás aj tento zastupovali na najväčšej výstave cestovného ruchu na Slovensku v bratislavskej INCHEBE.
V Sobranciach sa už najbližšie dni môžete tešiť na napínavý SOS deň a pozveme Vás ochutnať aj sobranské dobroty

27. Zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Sobranciach 25.5.2017

(25.5.2017)

154. VYDANIE

(06.06.2017)

Úspešný projekt Richarda Rikkona a Karola Farkašovského putuje po celom Slovensku. Uplynulý víkend sa jeho zastávkou stali aj Sobrance.
Mesto si aj v tomto polroku spomenulo na oslávencov okrúhlych životných jubileí z radov seniorov. Stretli sa u primátora mesta.

153. VYDANIE

(30.05.2017)

Rodená Sobrančanka, dnes žijúca a tvoriaca v Trebišove, Zita Ďurišinová predstavila v galérii Russayovej vily svoju výstavu pod názvom Návraty.