Aktuality Napísali nám
Archív160. VYDANIE

(18.07.2017)

V tomto týždni Vám ponúkneme reprízu vydania o tom, ako prebiehala fašiangová zabíjačka v Sobranciach...dozviete sa či Sobrančania robia ešte domáce zabíjačky a čo z pripravovaných špecialít im najviac chutí.

159. VYDANIE

(11.07.2017)

Mesto Sobrance navštívil poslanec NRSR a súčasný primátor mesta Košice Richard Raši. Čo ho sem na krajný východ priviedlo a čo sa mu na Sobranciach páči Vám prezradí v aktuálnom magazíne už za okamih.
V rámci letnej prestávky Vám v tomto vydaní prinášame v repríze atmosféru Furmanských pretekov 2015 a svetový úspech detského speváckeho zboru Pro Musica Magnolia v Spojených štátoch amerických.

158. VYDANIE

(04.07.2017)

Zemplín veterán rallye 2017 v Sobranciach.

157. VYDANIE

(27.06.2017)

Počas uplynulého víkendu Sobrančania predstavili Sobranské dobroty. Prvý folklórny festival ľudovej hudby, spevu, tanca i tradičných remesiel prilákal ľudí z celého regiónu.
V Sobranskom magazíne Vám tieto dobroty v krátkom rozstrihu predstavíme.
Dozviete sa ako dlho trvá upliesť pastiersky bič i v čom jeho zemplínske špecifikum, čo všetko sa dá vyrobiť z čipky paličkovou technikou aj aké prekvapenie na záver si pripravili všetky folklórne telesá, ktoré sa na festivale predstavili.

156. VYDANIE

(20.06.2017)

Ako vyzerá spolupráca našich najdôležitejších policajných a záchranárskych zložiek, aké technické vybavenie či vozidlá pri svojich zásahoch využívajú, ako poskytnúť základnú prvú pomoc, či aké sú najdôležitejšie pravidlá cestnej premávky, ktoré by mali ovládať aj jej najmenší účastníci...aj to sme sa dozvedeli počas 2. ročníka záchranárskeho dňa.
Napínavý SOS deň v Sobranciach, jeho priebeh a reakcie zúčastnených Vás pozývame sledovať v nasledujúcich chvíľach...