Aktuality Napísali nám
Archív79. VYDANIE

(30.12.2015)

Sviatočnú atmosféru v Sobranciach vo vianočnom týždni umocnili ďalšie zo série podujatí. Ponúkame Vám niekoľko momentov z vianočného koncertu Márie Mačoškovej v gréckokatolíckom chráme a vianočného programu detí z rímskokatolíckeho kostola v Sobranciach.
Atmosféra vianočných sviatkov dýchala aj na Strednej odbornej škole obchodu a služieb, ktorá na konci roka znova otvorila svoje brány všetkým záujemcom o štúdium na dni otvorených dverí.
Vedenie samosprávy v Sobranciach hodnotilo ročné pôsobenie na verejnom zhromaždení obyvateľov.
Plesová sezóna sa už začala. Pozývame Vás na tradičný Ples Sobrančanov.

12. Zasadnutie mestského zastupiteľstva v Sobranciach

(15.12.2015)

VEREJNÉ ZHROMAŽDENIE OBYVATEĽOV MESTA

(14.12.2015)

78. VYDANIE

(23.12.2015)

Základná umelecká škola v Sobranciach sa už tradične v predvianočnom období predstavila svojim Vianočným koncertom.
Katolícki veriaci na celom svete vstúpili v prvej polovici decembra do jubilejného Roka milosrdenstva. Bránu milosrdenstva spoločne s veriacimi otvorili aj v rímskokatolíckom kostole sv. Vavrinca v Sobranciach.
Prinášame dobru zvesť...v duchu tejto vianočnej atmosféry sa niesol aj vianočný program folklórnych súborov v sobranskom Dome kultúry. Čo prítomní hostia zaželali Sobrančanom a Sobranciam?

77. VYDANIE

(16.12.2015)

Na Základnú školu Komenského 12 v Sobranciach prišiel TRUENIK - teda skutočný Mikuláš. Tentoraz však žiadne darčeky nepriniesol. O tie sa postarali žiaci školy.
V rímskokatolíckom kostole sv. Vavrinca sa poprvýkrát uskutočnilo požehnanie a rozposlanie koledníkov Dobrej noviny.
Ako dopadol prvý Vianočný bazár v Sobranciach? Aké dobré skutky rodíme pred Vianocami a kam poputuje finančný výťažok z celej akcie? Aj to Vám prezradíme v aktuálnom Sobranskom magazíne.