Aktuality Napísali nám
Archív136. VYDANIE

(31.01.2017)

Už po druhýkrát sa na 1. základnej škole v Sobranciach uskutočnilo vyhodnotenie výtvarnej súťaže pri príležitosti Národného dňa 112-tky. Motívom bolo vykonávať osvetu v civilnej ochrane a volaní na linku tiesňového volania.
V aktuálnom Sobranskom magazíne sa pozrieme aj na stretnutie futbalistov Mestského futbalovéhp klubu v Sobranciach s vedením klubu a predstaviteľmi samosprávy. Ako hodnotia uplynulá rok vo futbale?

135. VYDANIE

(24.01.2017)

Záverečný koncert Základnej umeleckej školy opäť predstavil viaceré talenty - hudba, spev, tanec i výtvarné umenie. Paleta vstúpení bola naozaj pestrá.
Aj v aktuálnom Sobranskom magazíne nebude o šport núdza. Ako prebiehal vianočný futbalový turnaj v závere roka?
Posledné decembrové dni sa športovci stretávali nielen na ihrisku. Vedenie mestského futbalového klubu v Sobranciach hodnotilo uplynulý rok vo futbale.

134. VYDANIE

(17.01.2017)

Poďakovať na začiatku nového roka pracovníkom mesta a jeho organizácií sa rozhodla samospráva v Sobranciach zaujímavým koncertom. Aký bol novoročný pozdrav mestu Sobrance od jeho primátora?V sérii športových turnajov zo záveru roka sa pozrieme na to ako prebiehalo hokejbalové zápolenie v medzisviatočnom období. Odmenou pre hokejbalových fanúšikov bude aj nové ihrisko, ktoré pribudne v Sobranciach v tomto roku.
Novoročným vystúpením mládeže v Rímskokatolíckom kostole sv. Vavrinca vstúpili aj veriaci farnosti do nového kalendárneho roka.
Ples Sobrančanov je už predo dvermi. V závere magazínu Vás naň pozveme.

23. Zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Sobranciach 15.12.2016 - 3. časť

(15.12.2016)

23. Zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Sobranciach 15.12.2016 - 2. časť

(15.12.2016)

23. Zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Sobranciach 15.12.2016 - 1. časť

(15.12.2016)

133. VYDANIE

(10.01.2017)

Aj druhý Sobranský magazín v novom roku bude bohatý na dianie v meste. S kamerou sme sa zúčastnili súťažnej prehliadky talentov školy na prvej základnej škole v Sobranciach. Spev, tanec i dramatické umenie - ponuka talentov bola naozaj pestrá.
V sérii športových turnajov zo záveru roka 2016 pokračujeme stolnotenisovým turnajom. A spoločne zhodnotíme aj uplynulý rok našich dorastencov vo futbale.
Požehnanie vína na sviatok sv. apoštola a evanjelistu Jána v Rímskokatolíckom kostole sv. Vavrinca je už tradične spojené aj s prednáškou a ochutnávkou tohto kráľovského moku.

132. VYDANIE

(03.01.2017)

Vianočné obdobie Sobrančanom vypĺňali viaceré koncerty či športové turnaje.
Vystúpenie kresťanskej mládeže v Rímskokatolíckom kostole sv. Vavrinca na prvý sviatok vianočný a medzinárodne úspešný zbor Pro musica Magnólia na druhý sviatok vianočný v Gréckokatolíckom chráme sv. Sedmopočetníkov boli príjemnou bodkou sviatočných dní.
Záver kalendárneho roka sa spája s tradíciou športových turnajov - jubilejný 50. ročník Memoriálu Ernesta Vokála už pozná svojich víťazov.
Ako Sobrančania vítali príchod nového roka v uliciach mesta a aké je želanie primátora Sobraniec, aj to sa dozviete v aktuálnom Sobranskom magazíne.