Aktuality Napísali nám
Archív144. VYDANIE

(29.03.2017)

Deň otvorených dverí na základných školách v Sobranciach.

143. VYDANIE

(22.03.2017)

Medzinárodný deň žien oslávili v Sobranciach výlučne pod taktovkou nežného pohlavia. Zdravie, kozmetika a móda boli hlavné témy nedeľného popoludnia.
V Sobranciach sprístupnili testovaciu prevádzku v nobom klientskom centre. Poradíme Vám aké dôležité doklady si tam odteraz vybavíte.

142. VYDANIE

(15.03.2017)

V kaplnke Regionálnej nemocnice v Sobranciach si seniori pripomenuli svetový deň chorých i liturgickú spomienku na Lurdskú Pannu Máriu.
Florbal sa stáva čoraz viac populárnejším športom aj na našich základných školách. Zúčastnili sme sa turnaja v tomto športe na 2. základnej škole.
Tradíciu párania peria si každoročne pred začatím veľkého pôstu pripomínajú v obci Bežovce. V regionálnom bloku Vás pozývame bližšie nahliadnuť k tejto tradícii našich predkov.

141. VYDANIE

(07.03.2017)

Koncert Mukačevského chlapčenského zboru v Sobranciach.

140. VYDANIE

(1.3.2017)

Tradíciou seniorov v Sobranciach je každoročne v období fašiangov aj fašiangová seniorska diskotéka. V ľudovom duchu sa jedlo, pilo i tancovalo ako za mladých čias.
Sobrance opäť raz hostili výnimočný chrámový koncert. O umelecký zážitok sa postaral Mukačevský chlapčenský zbor z Ukrajiny.
Deň žien je predo dvermi. V závere magazínu pozveme všetky ženy, aby prišli spoločne osláviť svoj sviatok.