Sobrance.tv Logo
Pre viac informácií navštívte oficálnu stránku Košického samosprávneho kraja

Najnovšie videá

Oceňovanie osobností KSK za rok 2020 - Rozhýbaný kraj (31)

10.09.2021 | KSK magazín

Koľko bude stáť návšteva pápeža? - Rozhýbaný kraj (30)

27.08.2021 | KSK magazín

Poznáte jednu z najkrajších tiesňav na Slovensku? - Rozhýbaný kraj (29)

16.08.2021 | KSK magazín

Košická župa zvyšuje tempo opravy mostov a ciest. Ďalší zrekonštruovaný úsek pribudol medzi obcami Čaňa a Gyňov. Inovačné centrum Košického kraja má priniesť prvú investíciu vo výške viac ako 300 miliónov eur. Župa už podpísala zakladajúcu zmluvu s mestom a univerzitami. Objavte jednu z najkrajších tiesňav na Slovensku. Zádielska dolina ponúka úžasné vyhliadky i možnosti na turistiku.

Ako sa kraj pripravuje na návštevu pápeža? - Rozhýbaný kraj (28)

21.07.2021 | KSK magazín

Košická župa rozbehla očkovanie na najväčšom rómskom sídlisku na Slovensku, očkovať sa bude aj v nákupnom centre či na festivale. Za obcou Stretava vzniká náhradné premostenie cez potok Čierna voda. Nový most chce župa začať stavať už na jeseň tohto roka. Slovensko sa pripravuje na návštevu pápeža Františka. V Košiciach podáva pomocnú ruku pri prípravách aj samosprávny kraj.

Morské oko má vlastnú exteriérovú učebňu - Rozhýbaný kraj (27)

16.07.2021 | KSK magazín

KSK odštartoval historicky najväčšiu rekonštrukciu ciest v tomto roku. Zrekonštruovaný úsek otvorili aj medzi obcami Plechotice, Čeľovce a Malý Ruskov. Učenie nemusí byť nuda. Presvedčí vás o tom prvá exteriérová učebňa pod holým nebom. Vznikla v piatom stupni ochrany na Morskom oku. Ponúkneme Vám aj tipy na letné tábory pre vašich najmenších. Zariadenia košickej župy ich pripravili spolu až osemnásť v 31 turnusoch počas celého leta.

15. ročník Zemplín Veterán Rallye - Rozhýbaný kraj (26)

03.07.2021 | KSK magazín

Košická župa podporí nezriaďované kreatívne umenie. Pomoc poputuje aj Juhomoravskému regiónu, ktorý zasiahlo ničivé tornádo. V Košickom kraji chcú pestovať zeleninu v bio kvalite. Pokúsi sa o to prvá školská farma, ktorá využíva systém agrokruhov. 15. ročník Zemplín Veterán Rallye bol plný skvostných historických vozidiel, očarujúcej prírody i kultúrnych pamiatok.