Sobrance.tv Logo

Sobranský magazín

2018 2017 2016 2015 2014

O projekte

Sobranský Magazín
223. vydanie

13.12.2018 | Sobranský magazín

Druhý adventný týždeň v Sobranciach pokračoval bohatou dávkou predvianočných podujatí. Mapovali sme pre vás tie najzaujímavejšie momenty, ktoré vám v aktuálnom prehľade prinášame. Russayova vila ponúkla priestor ďalšej nadanej výtvarníčke a rodáčke z nášho mesta. Svojou umeleckou tvorbou sa domácemu publiku predstavila Naďa Čeklovská. Mikulášska nádielka pre najmenších Sobrančanov bola aj tohto roku bohatá. Mikuláš nielen obdaroval všetky deti sladkými balíčkami, ale pomohol aj s rozsvietením vianočného stromčeka v centre mesta. Uplynulý týždeň sme s našou kamerou ostro sledovali aj politické dianie. Na ustanovujúcom mestskom zastupiteľstve zložili svoje sľuby novozvolení mestskí poslanci. Na čo sa chcú v nasledujúcich štyroch rokoch zamerať, sme sa opýtali za vás. Odpovede už za okamih.

Sobranský Magazín
222. vydanie

06.12.2018 | Sobranský magazín

Prezident Andrej Kiska v uplynulých dňoch navštívil zemplínsky región. Jednou z jeho zastávok bolo aj mesto Sobrance. Adventné obdobie v Sobranciach začali zapálením prvej adventnej sviečky pred Mestským úradom. Predsviatočné dni v meste Vám spríjemnia viaceré kultúrne podujatia. 74. výročie oslobodenia mesta si Sobrančania pripomenuli pietnym aktom kladenia vencov pri pamätníku padlým hrdinom Červenej armády. V regionálnej časti Sobranského magazínu Vás pozveme do obce Fekišovce na posviacku obnoveného chrámu.

Sobranský Magazín
221. vydanie

30.11.2018 | Sobranský magazín

Sobranský magazín sa na Vašich televíznych obrazovkách vysiela už viac ako 4 roky. Má za sebou viac ako 200 televíznych premiér a jeho pokračovateľom sa už čoskoro stane nová sobranská televízia. Posledný mesiac v roku bude opäť bohatý na nové i tradičné podujatia, ktoré vám spríjemnia očakávané sviatočné chvíle.

Sobranský Magazín
220. vydanie

22.11.2018 | Sobranský magazín

Na mestskom cintoríne v Sobranciach pribudli nové informačné tabule. Dozviete sa z nich o významných rodákoch a osobnostiach, ktorí našli miesto posledného odpočinku v našom meste. Novozvolený primátor a poslanci si prevzali osvedčenia o zvolení do mestského zastupiteľstva. V čom vidia svoju prácu nové tváre v komunálnej politike? 11. snem Združenia mesta a obcí Sobranského regiónu zhodnotil svoju prácu za uplynulé volebné obdobie.

Sobranský Magazin
219. vydanie

14.11.2018 | Sobranský magazín

Sobranský Magazin
218. vydanie

08.11.2018 | Sobranský magazín
Partneri projektu Sobranský magazín

LEKOS logo
Sobrance logo