Sobrance.tv Logo

Sobranský magazín 2019

2019 2018 2017 2016 2015 2014

O projekte

Sobranský Magazin
256. vydanie

10.10.2019 | Sobranský magazín

Sobranský Magazín
255. vydanie

03.10.2019 | Sobranský magazín

5 domov sociálnych služieb z východného Slovenska sa stretlo na jednom mieste. Dôvodom bol nultý ročník nového podujatia, ktoré ponesenie názov Barlička nádeje. Sobranský magazín i naďalej pokračuje v predstavovaní oddelení Mestského úradu v Sobranciach. Na čo v meste slúži Školský úrad, aké sú jeho kompetencie či povinnosti. Aj na to nám dá odpoveď novovymenovaná vedúca školského úradu, ktorú Vám predstavíme v druhej časti Sobranského magazínu. V regionálnom bloku sa vrátime do záveru leta - v zostrihu na pamiatku Slovenského národného povstania.

Sobranský Magazín
254. vydanie

27.09.2019 | Sobranský magazín

Sobranské vinobranecké slávnosti na prelome leta a jesene aj tento rok ponúkli degustáciu lahodného burčiaku i prezentáciu tradičného ľudového folklóru zemplínskeho regiónu. Akú príchuť mala tohtoročná úroda hrozna z našich viníc, kto získal na jarmoku ZLATÉ BOBULE a ktorí umelci sa predstavili na Sobranskom jarmoku 2019...aj to sa dozviete v aktuálnom jarmočnom vydaní Sobranského magazínu.

Sobranský Magazín
253. vydanie

19.09.2019 | Sobranský magazín

Dupot koňských kopýt rozozvučal aj tohto roku Sobranské kúpele. Súťaž furmanov s ťažnými koňmi oslavovala svoj ôsmy ročník a už tretíkrát sa stala TOP podujatím Košického kraja. Osemnásty august sa tak od skorých ranných hodín niesol v duchu sily, napätia a súťaživosti.

Sobranský Magazín
252. vydanie

13.09.2019 | Sobranský magazín

Sobranský magazín je po letnej prestávke opäť vo svojom premiérovom vydaní. Aj napriek vysielacej prestávke sme s našim tímom ani počas leta nezaháľali a mapovali pre vás kultúrne i spoločenské dianie v Sobranciach a okolitom regióne. Športové výkony, folklór, spev i tanec, nekompromisné politické dianie na zastupiteľstvách a tiež súhra človeka s prírodou i top podujatie Košického samosprávneho kraja - aj o tom boli uplynulé letné mesiace v našom regióne. Pripomeňme si v nasledujúcich minútach prvú časť leta v našich zostrihoch. Horúci piesok, upotené telá, veľká chuť, nie len sa zúčastniť, ale aj vyhrať...aj o tom boli v mesiaci júl Majstrovstvá mesta Sobrance v plážovom volejbale. V regionálnej časti dnes zahráme na ľudovú nôtu. Pozveme Vás na Podvihorlatské folklórne slávnosti do Poruby pod Vihorlatom.

Sobranský Magazín
251. vydanie

27.06.2019 | Sobranský magazín

Unikátny projekt Party v 21. storočí prebúdza slovenské poklady z kultúrneho spánku. Výstavu tradičných ľudových párt v netradičnom umeleckom prevedení môžete aktuálne obdivovať v Sobranciach. Sobranské dobroty aj tento rok ponúkli na obdiv krásu slovenského folklóru. Nahliadnuť na atmosféru podujatia Vás pozývame v aktuálnom magazíne. Kúpalisko v novom šate tento rok ponúkne viacero noviniek. Letnú kúpaciu sezónu v Sobranciach otvorili uplynulý týždeň.
Partneri projektu Sobranský magazín

LEKOS logo
Sobrance logo