Sobrance.tv Logo

Sobranský magazín 2019

2019 2018 2017 2016 2015 2014

O projekte

Sobranský Magazín
260. vydanie

07.11.2019 | Sobranský magazín

Jeseň má vo svojich vreckách viac zlata než ktorékoľvek iné ročné obdobie a pomaly strieda leto. Jeseň života takisto pomaly vystrieda mladosť, zanecháva nám zlato v hrudiach a striebro na hlave. Práve v októbri vzdávame úctu šedinám starších ľudí rôznymi malými činmi, milými vystúpeniami, či skromným slovkom „Ďakujem“. Je to mesiac, v ktorom sa každý snaží spríjemniť život starším členom nielen svojej rodiny, ale všetkým skôr narodeným vo svojom okolí.

Sobranský Magazín
259. vydanie

31.10.2019 | Sobranský magazín

Aktuálny Sobranský magazín Vás poinformuje o tom ako prebiehalo výjazdové rokovanie vlády v Sobranciach. Ako vládny kabinet zhodnotil plnenie akčného plánu v meste a okrese a akou dotáciou vláda podporila samosprávy a organizácie? Návšteva a prehliadka Regionálnej nemocnice v Sobranciach, aj bodka za ukončením 2. etapy rekonštrukcie tepelného hospodárstva v meste za účasti vládnych predstaviteľov. Aj o tom bude aktuálny spravodajský magazín. Snooker - hra britských džentlmenov má odteraz svoj športový stánok aj v Sobranciach. Zúčastnili sme sa otvorenia prvého snooker baru v meste.

Sobranský Magazín
258. vydanie

24.10.2019 | Sobranský magazín

Odkaz legendy o Sv. Hubertovi: „Zver nielen loviť, ale hlavne chrániť a pochopiť jej význam v prírode," si každoročne v našom meste pripomínajú poľovníci i diváci z celého kraja.

Sobranský Magazín
257. vydanie

17.10.2019 | Sobranský magazín

Populárne podujatie deň svätého Huberta sa v našom meste teší už dlhé roky veľkej obľube. Tomuto sviatočnému dňu však predchádza veľmi príjemná kultúrna udalosť – slávnostné otvorenie výstavy, ktorá sa každoročne nesie v lesníckom duchu. 10. októbra 2019 sa tak Russayova vila rozoznela Hlasom lesa – taký názov nesie najnovšia výstava obrazov s poľovníckou tématikou a prácami Zdenka Kondíka, Igora Gavulu, Michala Závackého a Juraja Tkáčika.

Sobranský Magazin
256. vydanie

10.10.2019 | Sobranský magazín

Sobranský Magazín
255. vydanie

03.10.2019 | Sobranský magazín

5 domov sociálnych služieb z východného Slovenska sa stretlo na jednom mieste. Dôvodom bol nultý ročník nového podujatia, ktoré ponesenie názov Barlička nádeje. Sobranský magazín i naďalej pokračuje v predstavovaní oddelení Mestského úradu v Sobranciach. Na čo v meste slúži Školský úrad, aké sú jeho kompetencie či povinnosti. Aj na to nám dá odpoveď novovymenovaná vedúca školského úradu, ktorú Vám predstavíme v druhej časti Sobranského magazínu. V regionálnom bloku sa vrátime do záveru leta - v zostrihu na pamiatku Slovenského národného povstania.
Partneri projektu Sobranský magazín

LEKOS logo
Sobrance logo